Στο αρχικό σχήμα Ελ Κααμπί και Ουναΐ στη νίκη του Μαρόκου

Οι δύο παίκτες του Ελληνικού πρωταθλήματος ήταν αμφότεροι βασικοί στην επικράτηση της εθνικής τους κόντρα στο Λεσότο με 1-0.

Προσεχώς αντίπαλοι στην Super League, συμπαίκτες στην εθνική Μαρόκου. Ο λόγος για τους Αγιούμπ Ελ Κααμπί και Αζεντίν Ουναΐ. Ο Ρεγκραγκί έδωσε ξανά φανέλα βασικού στους δύο ποδοσφαιριστές και το συγκρότημα από την Αφρική έκανε το 2Χ2 στον προκριματικό όμιλο του Copa Africa επικρατώντας του Λεσότου με 1-0. Το γκολ που έκρινε την αναμέτρηση πέτυχε ο Ντίας στις καθυστερήσεις του ματς.

Ο επιθετικός των “ερυθρόλευκων” αγωνίστηκε για 57 λεπτά όταν και αντικαταστάθηκε από τον δημιουργό του τέρματος Εν Νεσίρι, ενώ ο μέσος των “πρασίνων” έγινε αλλαγή στο 70ο λεπτό με τον Ραχίμι να παίρνει την θέση του.//ΝΚ