Σχεδόν 8 μήνες μετά το σοβαρό τροχαίο δυστύχημα που στοίχισε την ζωή του Παντελή Παντελίδη και είχε ως αποτέλεσμα τον σοβαρό τραυματισμό της Μίνας Αρναούτη, η 30χρονη κατάφερε να σταθεί ξανά στα πόδια της.
Μετά από έναν γολγοθά επεμβάσεων και επίπονων φυσικοθεραπειών, η Αρναούτη ανέβασε στο instagram μια φωτογραφία της μακριά από κρεβάτια και νοσοκομεία, από την πρώτη της νυχτερινή έξοδο.
![](http://www.thetoc.gr/images/articles/3/article_118330/upl57f504d61a22b.jpg)
Αν και η περιπέτεια της Μίνας Αρναούτη δεν έχει τελειώσει ακόμα, η ίδια συνεχίζει με πείσμα τις φυσιοθεραπείες, με στόχο να επιστρέψει ξανά στην καθημερινότητά της.
Πριν από λίγες μέρες, ανέβασε ένα αινιγματικό ποστ στο facebook, γράφοντας: «Ακόμα παλεύουν να κρύψουν την αλήθεια ! “Για γέλια” που θα ‘λεγε και εκείνος..».
![](http://www.thetoc.gr/images/articles/3/article_118330/upl57f505cf9d114.jpg)